Examens

Examen eisen Gele Slip    Klik hier

Examen eisen Gele Band Klik hier

Examen eisen Geel-Oranje Band Klik hier

Examen eisen Oranje Band Klik hier

Examen eisen Oranje-Groene Band Klik hier

Examen eisen Groene Band Klik hier

Examen Gele Slip 24-06-2018 MIKESGYM Oostzaan.

Geslaagden Gele Slip:

  1. Inaya Salah
  2. Robert Resid
  3. Daisy Bouma
  4. Ashraf Eleissawy
  5. Sarah Eleissawy

Examen Gele Band 24-06-2018 MIKESGYM Oostzaan.

Geslaagden Gele Band:

  1. Jovy Röttschäfer
  2. Jeanine Post
  3. Jayden Von Bannisseht
  4. Bentley Rink
  5. Elisabeth Udo
  6. Angelina Helmerich
  7. Jay-son De Ruiter
  8. Rafael Teixeira da Silva
  9. Reece Lutterhof
  10. Linc Lutterhof
  11. Jazz Van Briemen

Examen Oranje Slip 24-06-2018 MIKESGYM Oostzaan.

Geslaagden Oranje Slip:

  1. Tony Elmezs
  2. Jazz Van Briemen
  3. Chloe Oörnink
  4. Quinten Von Bannisseht
  5. Yeshua De Graaf
  6. Dennis Jansen
  7. Willem de Jongh
  8. Marwa Arjdal
  9. Mina De Jongh
  10. David Tafoshi
  11. Steef Van Zaanen
  12. Fidan Merdan
  13. Richovan Ramdutt

Examen Gele Slip 19-05-2018 GYM3 Amstelveen.

Geslaagden Gele Slip:

  1. Eashan Birjmohun
  2. Shail Birjmohun
  3. Gyan Birjmohun
  4. Tanisha Eska
  5. Daany Gajadin
  6. Dylan de Zwart
  7. Samir Samatar
  8. Aiden Boersma
  9. Willem Frederiks
  10. Lizzy van Leeuwen
  11. Sven Martens
  12. Lieke Schuijt
  13. Adrian Mortaz
  14. Jamie Babay
  15. Salsabil El Morabit
  16. Nasrallah El Morabit

Examen Gele Slip 4-11-2017 Mikesgym Oostzaan

Geslaagden Gele Slip:

    1. Sema Düs
    1. Danique Adriaanse
    1. Steef van Zaanen
    1. Yeshua de Graaf
    1. Chloé Oörnink
    1. Jef Lust
    1. Merdan Fidan
    1. Sem Konings
    1. Jason Pool
    1. Tarik Jamal
    1. Darid Tafoshi
    1. Jouy Röttschäfer
    1. Richovan Randutt
    1. Mina de Jongh
    1. Willem de Jongh
    1. Aleyna Pepe
    1. Quinten van Bannisseht
    1. Pietro Giannattasio
    1. Joshua Werleman
    1. Dennis Jansen
    1. Maria Arjdal
    1. Ruben van Eekelen
    1. Efe Kuznek
    1. Nourdia Pokomasse
    1. Jazz van Briemen
  1. Justin Pool

Examen Gele Slip 27-01-2018 Mikesgym Oostzaan

Geslaagden Gele Slip:

  1. Kick de Graaf
  2. Tony Elmezs
  3. Carlito Ottens
  4. Adam Haddari
  5. Afzanah Nasibdar
  6. Mikis Rziman
  7. Jessey De Ruiter
  8. Jay-son De Ruiter
  9. Jackie Veltman
  10. Bentley Rink
  11. Rafael Teixeira Da Silva
  12. Angelina Helmerich
  13. Jouy Pool
  14. Elisabeth Udo
  15. Damiano Giannattasio
  16. Esmeé Post
  17. Jeanine Post
  18. Reece Lutterhof
  19. Linc Lutterhof
  20. Jay De Gier
  21. Jayden Von Bannisseht

Examen Gele Band 27-01-2018 Mikesgym Oostzaan

Geslaagden Gele Band:

  1. Steef Van Zaanen
  2. Dennis Jansen
  3. Jef Lust
  4. David Tafoshi
  5. Justin Pool
  6. Quinten Von Bannisseht
  7. Joshua De Graaf
  8. Chloé Oörnink
  9. Richovan Randutt
  10. Efe Kuznek
  11. Fidan Merdan
  12. Mina De Jongh
  13. Willem De Jongh
  14. Marna Arjdal
  15. Joshua Werleman
  16. Jay De Gier
  17. Ruben Van Eekelen

Examen Gele Slip 10-03-2018 FPA Amersfoort

Geslaagden Gele Slip:

  1. Adem Toker
  2. Yaell Krist
  3. Stacey Buurmans
  4. Lindsey Buurmans
  5. Hailey Buurmans
  6. Nassim El Idrissi
  7. Ali Özer
  8. Lukas van der Mispel
  9. Luciëlle Verhoef
  10. Vera Dokters van Leeuwen
  11. Amir Kamahwal
  12. Zahir Yatim
  13. Oumniya Pisas
  14. Hailey Achterkamp
  15. Alejandro Pathuis
  16. Shumeily Hupsel
  17. Roan Fikkert
  18. Jada Pietersen
  19. Sunaina Barkat
  20. Mira van Duin
  21. Melanie Snijders
  22. Levy Jacobs
  23. Alicia Tollenaar
  24. Amina El Karimi
  25. Sarah van Oorschot
  26. Max van Vriesland
  27. Bas van Langen
  28. Lieve Wijnands
  29. Joal van der Schacht
  30. Sana Yatim